Zajmujemy się wyoblaniem blach metodą ręczną. Kształtujemy blachy aluminiowe mosiężne stalowe i inne. Nasze doświadczenie to 30 lat praktyki w obróbce blach, co jest gwarancją najwyższej jakości naszych produktów oraz precyzji i dokładności ich wykonania.

Zapraszamy do współpracy firmy oświetleniowe, z branży wentylacyjnej, oraz designerów mających pomysły na własne projekty z  wykorzystaniem wyoblanych elementów. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia a nasze doświadczenie pozwoli sprawnie zrealizować Państwa projekty.

W dziale ZAKRES USŁUG znajdą Państwo informacje na temat materiałów, średnic oraz przykładowych wzorów blach jakie można wyoblać. Akcesoria do lamp oświetlenowych, produkcja elementów wentylacyjnych to ułamek naszej działalności w zakresie plastycznej obróbki metali.

W dziale MATERIAŁY I WYMIARY daliśmy też możliwość, aby zobaczyli Państwo jak przebiega proces formowania metalu – wyoblania. Filmy przedstawiają wyoblanie, kształtowanie różnych rodzajów blach, o zróżnicowanych średnicach i skomplikowaniu kształtów.

Dotychczas zrealizowaliśmy zamówienia z zakresu wyoblania między innymi dla:

  • Sud – Chemie Polska Sp. z o.o;
  • Organic Lightining Sp. z o.o;
  • Auto Trading FHU;
  • LUX 1974 Ruudd Eric Nijssen;
  • Firma L.M Lech Marek.